2. Podłączamy urządzenie do gniazda elektrycznego.

3. Używamy komputera, aby wyszukać i połączyć się bezprzewodowo z urządzeniem.

4. Uruchamiamy przeglądarkę internetową, wpisujemy na pasku adresu http://tplinkrepeater.net lub 192.168.0.254

5. Klikamy przycisk “Next”

6. Przy wpisie “Region” klikamy strzałkę z rozwijanej listy, wybieramy kraj, po czym klikamy na przycisk “Next”

7. Jeśli nasz Acces Point nadaje na paśmie 5 GHz, to pomijamy ten krok, przewijając listę sieci na sam dół i zaznaczając okienko przy wpisie “Skip (I don’t want to use this band)” i klikając “Next”. Z listy dostępnych sieci wybieramy tą, z którą chcemy się połączyć, zaznaczając przy wpisie “Choose” następnie klikając “Next”

8. Przy wpisie “WiFi Security Option:” wybieramy metodę szyfrowania przeważnie WPA2, które jest uznawane za bezpieczne. Następnie przy wpisie “Fill in the WiFi Password of your Main Router/AP:” podajemy hasło do naszej sieci, po czym klikamy “Next”

9. Jeśli nasz Acces Point nie nadaje na paśmie 5 GHz To pomijamy ten krok przewijając listę sieci na sam dół zaznaczając okienko przy wpisie “Skip (I don’t want to use this band)” i klikając “Next”. Z listy dostępnych sieci wybieramy tą, z którą chcemy się połączyć, zaznaczając przy wpisie “Choose” następnie klikając “Next”

10. Przy wpisie “WiFi Security Option:” wybieramy metodę szyfrowania przeważnie WPA2, które jest uznawane za bezpieczne. Następnie przy wpisie “Fill in the WiFi Password of your Main Router/AP:” podajemy hasło do naszej sieci, po czym klikamy “Next”

11. Następnie klikamy “Finish”

Pozostałe wpisy